![]()
Vestnes Varfjell drar til Kristiansund for andre helg på rad når laget møter Dahle fredag kl 18.30. Hegreberget blir med for å heie Vestnes Varfjell til en ny seier.
Dahle ligger på plassen foran Vestnes Varfjell på tabellen, men har forsterket laget med tre klassespillere i sommer. Bjørnar Bugge (AK), Jan Roger Angvik (KBK), Benyam Seyoum (KBK) og Thomas Ryther har alle kommet til. Laget leverte det som blir karakterisert som årsbeste da Surnadal ble slått 6-2 borte sist.
Seyoum blir ikke med i kveld da han er i USA på prøvelandslagssamling med Somalia! Han har fra før spilt på aldersbestemte landslag i Sverige og kamper for Hammarby i Allsvenskan. Elles har spissveteranen Ivar Pedersen har gitt seg i løpet av sesongen, og laget er også plaget med en del skader og andre forfall. Les mer på Dahles nettsider >>