Banner

Deltagende lag 2017

Vestnes Futsal

FC Haus

Fortnite

Clebe ni fysefafah

Los Galacticos

Subako

Kynisme

SensationWhite

Laktat

Teenagers

De unge lovende

Tidligere vinnere

Cupen har vært arrangert årlig siden 1988.

1988:  Skodje

1989:  Tomrefjord

1990:  Tomrefjord

1991:  Tomrefjord

1992:  Fiksdal/Rekdal

1993:  Tomrefjord

1994:  Team Rekdal

1995:  Team Rekdal

1996:  Tomrefjord
1997:  Team Rekdal
1998:  Brattvåg
1999:  Exil TIL
2000:  Gossen
2001:  Exil TIL
2002:  Solution
2003:  Solution
2004:  Vestnes Varfjell
2005:  Solution
2006:  Mørejarlene
2007:  Vestnes futsal
2008:  Solution
2009:  Les Bleues
2010:  ViStiller
2011:  Reirgjenga
2012:  Reirgjenga
2013:  Hol's Eight
2014: Vestnes futsal
2015: Eirik Hestad returns
2016: Vikebukt futsal
KRJT: Kampoppsett PDF Skriv ut E-post
Skrive av administrator   
måndag 25. desember 2017 09:52

Kampoppsettet 2. juledag finn du under. Følg også turneringa på Facebook.

Kjetil Rekdals Juleturnering 2017
Kamper 12:00 min
0:15
0:15
Nr Type P Tid Kamper Res
1 Innled A 10:00 Vestnes Futsal - Vikebukt futsal -
2 Innled B 10:15 De unge lovende -  Davids engler -
3 Innled A 10:30 Vestnes futsal - Clebe ni fysefafah -
4 Innled B 10:45 Laktat - SensationWhite -
5 Innled A 11:00 Vikebukt futsal - Clebe ni fysefafah -
6 Innled B 11:15 De unge lovende - Laktat -
7 Innled C 11:30 Teenagers - Fortnite -
8 Innled B 11:45 Davids engler - SensationWhite -
9 Innled C 12:00 Kråpet Ultras - Los Galacticos -
10 Innled B 12:15 Davids engler - Laktat -
11 Innled C 12:30 Teenagers -  Los Galacticos -
12 Innled C 12:45 Kråpet ultras - Fortnite -
13 Innled B 13:00 SensationWhite - De unge lovende -
14 Innled C 13:15 Los Galacticos - Fortnite -
15 Innled C 13:30 Kråpet ultras - Teenagers -
16 Innled 13:45 Nest beste treer - Dårligste treer -
17 Kvart 14:00 Vinner pulje A - Beste treer
18 Kvart 14:15 Vinner pulje B - Vinner av kamp 16 -
19 Kvart 14:30 Vinner pulje C - Toer pulje A
20 Kvart 14:45 Toer pulje B - Toer pulje C
21 Semi 15:00 Vinner kamp 17 - Vinner kamp 18
22 Semi 15:15 Vinner kamp 19 - Vinner kamp 20
23 Bronse Straffekonk 15:30 Taper kamp 21 - Taper kamp 22
24 FINALE 15:45 Vinner kamp 21 - Vinner kamp 22 -

 

Sist oppdatert måndag 25. desember 2017 09:59