Banner

Deltagende lag 2018

Gruppe A

Gruppe B

Simon e Redd

Kråpet Ultras

Young Boys

Long Beach

Lokomotiv Manilla

Rolig økt

No Name

Heskey Town

6400 MOLLE

Varierende Prestasjonsnivå

Tidligere vinnere

Cupen har vært arrangert årlig siden 1988.

1988:  Skodje

1989:  Tomrefjord

1990:  Tomrefjord

1991:  Tomrefjord

1992:  Fiksdal/Rekdal

1993:  Tomrefjord

1994:  Team Rekdal

1995:  Team Rekdal

1996:  Tomrefjord
1997:  Team Rekdal
1998:  Brattvåg
1999:  Exil TIL
2000:  Gossen
2001:  Exil TIL
2002:  Solution
2003:  Solution
2004:  Vestnes Varfjell
2005:  Solution
2006:  Mørejarlene
2007:  Vestnes futsal
2008:  Solution
2009:  Les Bleues
2010:  ViStiller
2011:  Reirgjenga
2012:  Reirgjenga
2013:  Hol's Eight
2014: Vestnes futsal
2015: Eirik Hestad returns
2016: Vikebukt futsal
2017: Kråpet Ultras
KRJT: Kampoppsett PDF Skriv ut E-post
Skrive av administrator   
måndag 25. desember 2017 09:52

Kampoppsettet 2. juledag finn du under. Følg også turneringa på Facebook.

Kjetil Rekdals Juleturnering 2017
Kamper 12:00 min
0:15
0:15
Nr Type P Tid Kamper Res
1 Innled A 10:00 Vestnes Futsal - Vikebukt futsal -
2 Innled B 10:15 De unge lovende -  Davids engler -
3 Innled A 10:30 Vestnes futsal - Clebe ni fysefafah -
4 Innled B 10:45 Laktat - SensationWhite -
5 Innled A 11:00 Vikebukt futsal - Clebe ni fysefafah -
6 Innled B 11:15 De unge lovende - Laktat -
7 Innled C 11:30 Teenagers - Fortnite -
8 Innled B 11:45 Davids engler - SensationWhite -
9 Innled C 12:00 Kråpet Ultras - Los Galacticos -
10 Innled B 12:15 Davids engler - Laktat -
11 Innled C 12:30 Teenagers -  Los Galacticos -
12 Innled C 12:45 Kråpet ultras - Fortnite -
13 Innled B 13:00 SensationWhite - De unge lovende -
14 Innled C 13:15 Los Galacticos - Fortnite -
15 Innled C 13:30 Kråpet ultras - Teenagers -
16 Innled 13:45 Nest beste treer - Dårligste treer -
17 Kvart 14:00 Vinner pulje A - Beste treer
18 Kvart 14:15 Vinner pulje B - Vinner av kamp 16 -
19 Kvart 14:30 Vinner pulje C - Toer pulje A
20 Kvart 14:45 Toer pulje B - Toer pulje C
21 Semi 15:00 Vinner kamp 17 - Vinner kamp 18
22 Semi 15:15 Vinner kamp 19 - Vinner kamp 20
23 Bronse Straffekonk 15:30 Taper kamp 21 - Taper kamp 22
24 FINALE 15:45 Vinner kamp 21 - Vinner kamp 22 -

 

Sist oppdatert måndag 25. desember 2017 09:59