Banner

Deltagende lag 2018

Gruppe A

Gruppe B

Simon e Redd

Kråpet Ultras

Young Boys

Long Beach

Lokomotiv Manilla

Rolig økt

No Name

Heskey Town

6400 MOLLE

Varierende Prestasjonsnivå

Tidligere vinnere

Cupen har vært arrangert årlig siden 1988.

1988:  Skodje

1989:  Tomrefjord

1990:  Tomrefjord

1991:  Tomrefjord

1992:  Fiksdal/Rekdal

1993:  Tomrefjord

1994:  Team Rekdal

1995:  Team Rekdal

1996:  Tomrefjord
1997:  Team Rekdal
1998:  Brattvåg
1999:  Exil TIL
2000:  Gossen
2001:  Exil TIL
2002:  Solution
2003:  Solution
2004:  Vestnes Varfjell
2005:  Solution
2006:  Mørejarlene
2007:  Vestnes futsal
2008:  Solution
2009:  Les Bleues
2010:  ViStiller
2011:  Reirgjenga
2012:  Reirgjenga
2013:  Hol's Eight
2014: Vestnes futsal
2015: Eirik Hestad returns
2016: Vikebukt futsal
2017: Kråpet Ultras
KRJT: Kampoppsettet 2. juledag PDF Skriv ut E-post
Skrive av Knut Øyvind Hoem   
måndag 23. desember 2013 12:27

KFC Haus møter Team Sirkus i åpningskampen i Kjetil Rekdals Juleturnering 2013. Deretter går det slag i slag fram til finalen som avvikles ca kl 1600. Alle kamper:

Hver kamp er på 12 min. Det er lagt inn en ekstrakamp for treerne i gruppe c og d siden disse bare har tre lag.

 

 

Nr Type P Tid Motstandere Res
1 Innled A 09:30 Fc Haus-Team Sirkus -
2 Innled A 09:45 Søre Luton-Walkover -
3 Innled B 10:00 Hol's Eight-Skli i koll -
4 Innled B 10:15 SensationWhite-Napoli Futsal -
5 Innled C 10:30 Les Bleus-Vestnes Futsal -
6 Innled D 10:45 Vikebukt Futsal-O.K. Rabben -
7 Innled A 11:00 Team Sirkus-Søre Luton -
8 Innled A 11:15 FC Haus - Walkover -
9 Innled C 11:30 Les Bleus - Svein -
10 Innled B 11:45 Hol's Eight-SensationWhite -
11 Innled B 12:00 Napoli Futsal-Skli i koll -
12 Innled D 12:15 4i-Legends-O.K.Rabben -
13 Innled C 12:30 Vestnes Futsal - Svein -
14 Innled A 12:45 Walkover- Team Sirkus -
15 Innled D 13:00 4i-Legends-Vikebukt Futsal -
16 Innled A 13:15 FC Haus - Søre Luton -
17 Innled B 13:30 Skli i koll-SensationWhite -
18 Bonuskamp 13:45 Tredjeplass pulje C - Tredjeplass pulje D
19 Innled B 14:00 Hol's Eight - Napoli Futsal -
20 Kvart 14:15 Vinner pulje C - Toer pulje D -
21 Kvart 14:30 Vinner pulje D - Toer pulje C -
22 Kvart 14:45 Vinner pulje A - Toer pulje B -
23 Kvart 15:00 Vinner pulje B - Toer pulje A -
24 Semi 15:15 Vinner kamp 20 - Vinner kamp 22 -
25 Semi 15:30 Vinner kamp 21- Vinner kamp 23 -
26 Bronse 15:45 Taper kamp 24 - Taper kamp 25 -
27 FINALE 16:00 Vinner kamp 24 - Vinner kamp 25 -
Sist oppdatert tysdag 24. desember 2013 14:12